Patogūs batai | kokybišką, patogią avalynę už priimtiną kainą
 

Privatumo politika

Privatumo ir saugumo politika

Patogusbatai.lt tinklapis ypatingai vertina ir saugo jūsų teisę į asmeninę informaciją ir privatumą. Įmonė niekuomet nepanaudos jūsų suteiktos informacijos apie save jums nepriimtiniems veiksmams ir visais būdais stengsis, kad šios informacijos suteikimas būtų jums tik naudingas ir jokiu būdu nesukeltų nepatogumų ar neigiamų pasekmių. Jūsų privatumas ir saugumas yra mūsų prioritetas.

 

Jūsų duomenų suteikimas mums

Patogusbatai.lt  parduotuvė jums rekomenduoja prisiregistruoti , tad tai neišvengiamai įpareigoja jus suteikti mums savo asmeninius duomenis. Jūs galite pirkti ir nesiregistruodami, tačiau taip negalėsite pasinaudoti mūsų siūlomomis dovanų programomis bei akcijomis. Mūsų renkami duomenys apie jus yra konfidencialūs ir jūsų asmeninė informacija gali būti perduota tretiems asmenims tik tokiais atvejais , kai to neišvengiamai reikia jūsų užsakymo įvykdymui, jo gabenimo, grąžinimo ar kitų klausimų sprendimui.

Jūsų duomenų saugumas ir perdavimas tretiems asmenims

Jūsų asmeniniai duomenys, surinkti Patogusbatai.lt parduotuvės, siekiant kuo geriau ir efektyviau jus aptarnauti, yra saugomi Patogusbatai.lt parduotuvės, suteikiant aukščiausio lygmens apsaugos kriterijus. Surinkta informacija naudojama tik geresniam kliento aptarnavimui ir kitais LR teisės aktų numatytais atvejais.  Informacija gali būti perduota tretiems asmenims tik tokiais atvejais , kai to neišvengiamai reikia jūsų užsakymo įvykdymui, jo gabenimo, grąžinimo ar kitų klausimų sprendimui, taip pat LR teisės aktų numatytais atvejais.

Elektroninėje parduotuvėje www.patogusbatai.lt apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

Saugumo ir privatumo pastabos

Patogusbatai.lt  parduotuvė visais galimais būdais stengiasi išsaugoti jūsų privatumą ir saugumą, tačiau norėtų įspėti visus savo pirkėjus ir patiems būti budriems ir saugoti savo Patogusbatai.lt parduotuvės asmeniškai jam suteiktą informaciją. Pirkėjas turėtų atsakingai saugoti ir neskleisti nepatikimiems šaltiniams tokios informacijos kaip:

Prisijungimo informacija;
Prisijungimo slaptažodžiai;
Sąskaitų numeriai;
Kita svarbi informacija, kuri gali būti panaudota prieš klientą jam to nežinant.